Wyświetl pojedynczy post
Wedel
Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków-Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.09.2008, 13:39
Coś wiadomo jak idzie sprzedaż? Chcę jutro kupić bilet i nie wiem czy mam się nastawić na długie stanie w kolejce przed Wiślackim Światem.
Wisła to jest potęga...!!!