Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Wedel
Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków-Azory
Offline
#
26
23.09.2008, 13:39
Coś wiadomo jak idzie sprzedaż? Chcę jutro kupić bilet i nie wiem czy mam się nastawić na długie stanie w kolejce przed Wiślackim Światem.
Wisła to jest potęga...!!!
Wedel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wedel
Znajdź inne posty napisane przez Wedel