Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2008, 11:18
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Ja mam prośbe do mojej grupy Zamiast o 19. Zebyscie byli 18:30 gora 45 Jutro mam urodziny i na 20 mam flaszki umowione Tak wiec prosba;P
Po 1 to wszystkiego najlepszego
Po 2... nie wiem czy się dziś wyrobię. Da radę przesunąć granie na tą samą porę tylko, że jutro!?
Odpowiedz cytując