Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 23.09.2008, 11:07
Po przeczytaniu pierwszej linijki zacząłem sie smiać
Czyli tak czy siak muszę mieć papierek,że uczęszczam do szkoły?
Prawda jest taka,że chwilkę zastanawiałem sie o pójściu na zawodowca I dodam jeszcze,że ostatnio miałem sen,że Rosja najechała na Polskę,wszyscy moi bliscy sie pożegnali ze mną i wyjechali za granicę a ja zostałem jako żołnierz
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując