"...Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by określić Poznań i stadion Lecha stolicą polskiej ligowej piłki. W dniach kiedy konflikt między kibicami, a właścicielami warszawskiej Legii staje się już nie tylko irytujący, ale wręcz żenujący, kiedy na trybunach w Krakowie kibice śpiewają do snu, we Wrocławiu nie mają nawet stadionu, a w Szczecinie piłki na ligowym poziomie, wszystkie oczy pozostało tylko zwrócić na Wielkopolskę. Bo do Europy właśnie stamtąd wydaje się być najbliżej."
http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...A=230920080829
Czemu dziennikarze nas obrażają ?.