Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2526
Stary 22.09.2008, 20:42
Panowie, jak wiemy w środę Wisełka przyjeżdża do Gdańska, mojego miasta . Pytanie będzie głupie - jak myślicie, o której się ich można spodziewać w Gdańsku? Chciałbym ich złapać gdzieś pod stadionem na jakieś autografy, zdjęcia etc. - o ile mnie to już mniej rajcuje, to młodsza część rodziny wręcz mnie zamęczy o to .
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując