Panowie, jak wiemy w środę Wisełka przyjeżdża do Gdańska, mojego miasta

. Pytanie będzie głupie - jak myślicie, o której się ich można spodziewać w Gdańsku?

Chciałbym ich złapać gdzieś pod stadionem na jakieś autografy, zdjęcia etc. - o ile mnie to już mniej rajcuje, to młodsza część rodziny wręcz mnie zamęczy o to

.
Pozdrawiam