Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
adam09
Banita
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2521
22.09.2008, 19:26
ma ktoś propozycję jak spędzić urodzinowy dzień dziewczyny ? Chcemy spędzić go poza domem , samochód jest, ale nie jechać gdzieś daleko, max 50 km od Krakowa
adam09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez adam09