Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 22.09.2008, 19:05
Krissu napisał(a):
A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub.
Życzę im tego z całego serca. Na tym kończę swój wywód.

Krissu napisał(a):
A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu.
Lech/Amicę też może to spotkać Choć wolę się o tym nie przekonywać i świętować jednak mistrzostwo przy Reymonta.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując