Krissu napisał(a):
|
A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub.
|
Życzę im tego z całego serca. Na tym kończę swój wywód.
Krissu napisał(a):
|
A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu.
|
Lech/Amicę też może to spotkać

Choć wolę się o tym nie przekonywać i świętować jednak mistrzostwo przy Reymonta.