Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1858
Stary 22.09.2008, 18:41
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie nazywałbych ich Groclinem czy Amiką.
Nazwałby. Nie jeden.
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przejęcie Śląska miało przebiegać na zupełnie innych zasadach niż miało to miejsce w przypadku Lecha czy później Polonii. Tak trudno to zrozumieć?
Zgodzę się, że nie byłoby to takie bezczelne jak w przypadku Groclinu czy Amici, ale nie zmienia to faktu, że byłby to przekręt.
Faktem jest też, że Drzymała poszedł na ogromne ustępstwa względem kibiców Śląska i został bardzo niepoważnie potraktowany przez Radę Miasta gdy już wszystko było dogadane.

Natomiast nie zgodzę się z tym, że jest to błąd.
Najważniejsze jest to, że Śląsk pozostał Śląskiem. Nikt nie może im zarzucić, że kupili sobie takie a nie inne miejsce. Nikt nie może powiedzieć, że piłkarze i trener, którzy wywalczyli awans zostali potraktowani nie fair. Bez przekrętów są solidnym ligowcem, który raczej może być spokojny o utrzymanie. Ich byt nie jest zagrożony, klub nie ma noża na gardle.

A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub.

A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując