Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.09.2008, 18:35
Cytat:
Ja mógłbym zagrać mecz okolo 20:30..dopiero wtesy, bo mam sporo zadan do odrobienia...jest ktoś chętny z mojej grupy?
Po Pierwsze musieliby być wszyscy chętni żeby spełnić warunki w takim razie podaje dwa najbliższe pasujące mi terminy:
Poniedziałek, 21
Wtorek, 21

GG: 564 72 78
lub PRIV Fajnie byłoby się jutro dogadać kiedy wszystkim pasuje.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując