Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 22.09.2008, 18:29
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy ty byś chciał, aby przyszedł sponsor z Olympiakosu i powiedział zrobię fuzję Olympiakos - Wisła. Wiadomo, prawie żaden obecny Wiślak nie mieściłby się w obecnym składzie "Olimpio "Wisły". Ja dziękuje za takie coś.
No, ale Wisła grałaby w Lidze Mistrzów wreszcie!




Wybacz, ale przykład mi się strasznie spodobał
Odpowiedz cytując