Dlatego, że dostali od Drzymały właściwie wszystko czego chcięli, w tym przedewszystkim grę na własnej licencji. Nikt nie nazywałbych ich Groclinem czy Amiką, a zyskaliby możnego sponsora i wielu dobrych zawodników co zaowocowałby walką o mistrzostwo już w tym sezonie. Mimo to na włąsne życzenie stracili bardzo dobrą okazję, która nie trafia się często. No chyba, ze Śląsk przebiera w poważnych sponsorach, którzy walą do klubu drzwiami i oknami, oraz sypią milionami wtedy przepraszam za błąd...
EDIT:
Przejęcie Śląska miało przebiegać na zupełnie innych zasadach niż miało to miejsce w przypadku Lecha czy później Polonii. Tak trudno to zrozumieć?
Elendil napisał(a):
|
Arked po prostu nie widzi nic złego w Amice Poznań czy Groclinie Warszawa.
|
Gdzie tak napisałem?