|
Gdzie Ty masz błąd Śląska. Ciekawe czy ty byś chciał, aby przyszedł sponsor z Olympiakosu i powiedział zrobię fuzję Olympiakos - Wisła. Wiadomo, prawie żaden obecny Wiślak nie mieściłby się w obecnym składzie "Olimpio "Wisły". Ja dziękuje za takie coś. We wrocławiu pokazali, ze mają jaja, mają zespół, a sponosra jak się uda zajć miejsce w pierwszej 8 dziś za rok, za dwa lata, to w końcu znajdzie się ktoś kto będzie chciał zainwestowac w Śląska.
|