Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.09.2008, 18:11
DejmianVII napisał(a):Wyświetl post
http://www.e-stadion.pl/stadion/index.php?id=15
zapełnijmy nasz wirtualny stadion jak będzie nas więcej to więcej miejsca
może i głupie ale fajne
głupie i nie fajne.