Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 22.09.2008, 18:07
Jest coś takiego, jak opcja edytuj...pare postow wyzej bylo napisane..

Zeby nie było offtopu to ja zadam pytanie:

Jestem na kupnie nowego koma..jaki polecacie> Zeby mial troche bajerow, ale znowu bez przesady,..aa..i zeby byl rozsuwany
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując