Temat
:
Zapełniamy nasz stadion
Wyświetl pojedynczy post
DejmianVII
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZWIERZYNIEC
Offline
#
1
22.09.2008, 17:58. Zapełniamy nasz stadion
http://www.e-stadion.pl/stadion/index.php?id=15
zapełnijmy nasz wirtualny stadion jak będzie nas więcej to więcej miejsca
może i głupie ale fajne
BOGUŚ CUPIAŁ = WIELKA WISŁA
WKS
TSW
ZKS
BKS
DejmianVII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DejmianVII
Znajdź inne posty napisane przez DejmianVII