Wyświetl pojedynczy post
DejmianVII
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: ZWIERZYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2008, 17:58. Zapełniamy nasz stadion
http://www.e-stadion.pl/stadion/index.php?id=15
zapełnijmy nasz wirtualny stadion jak będzie nas więcej to więcej miejsca
może i głupie ale fajne
BOGUŚ CUPIAŁ = WIELKA WISŁA
WKS TSW ZKS BKS