Gwiaździsty napisał(a):

Patrzac na ich frekwencje to interesu nie zrobią żadnego. 50 durniów będzie sie tym zachlewać liczac , że pomogą klubowi. Napój zapewne chała, coś na bazie czosnku i cebuli. Niech się bawią
|
Fajna jest nagroda za projekt

Oczywiście pod przykrywką jak zawsze pięknej ideologii Filipiak za piękny projekt odpali artyście całe 50 puszek szczochów... i będzie można się spotkać z samym Cabajem (co na to Cabaj po ostatniej serii życiowych występów

?), Wasilukiem i innymi biało-czerwonymi gwiazdami...
