Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2008, 16:15. Turniej "TWSD Kalambury 2008"
Regulamin naszych kalamburów oparłem na wspaniałym Literakowym Regulaminie Pana Premiera o co mam nadzieje się nie obrazi

Regulamin turnieju "TWSD Kalambury 2008"
1. Turniej rozgrywany jest na zasadach gry kalambury.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3.Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie współpracowanie z innymi graczami, traktowanie każdego równo, oraz nie komunikowanie się z innymi graczami na przykład przez gg .
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C) czterosobowych systemem wszyscy grają na raz z sobą, trzykrotnie, do 500 punktów, czas na malowanie 3 minuty. Ponieważ to turniej towarzyski, staramy się być elastyczni i najlepiej przez komunikatory lub PRIVy dogadać jeden termin w którym każdy będzie mógł zagrać. Gracz który będzie unikał kontaktu i próby dogadania się z innymi graczami, zostanie zdyskwalifikowany.
5. Kolejnosc w grupie ustalana jest na podstawie liczby zdobytych punktow we wszystkich trzech pojedynkach w grupie. W przypadku równej ilości punktów rzut monetą ;p.
6. Gracze maja czas do sobotyi do 24 na zakonczenie fazy grupowej, gdyż w niedziele wieczorem nie ma przeszkód aby rozegrać Wielki i mam nadzieje też że mały Finał.
7.Zawodnicy zostaną przydzieleni do grup metodą przydzielenia, która sprawdziła się w Literakach, a została zaproponowana przez Senseja.
A 1 6 7 12
B 2 5 8 11
C 3 4 9 10
8. Finał rozegramy metodą taką samą jak fazę grupową czyli do 500, 2 minuty na rysowanie, z tym że pojedynek rozegramy 5 razy. Finał jest 6 osobowy do finału awans uzyskają dwie najlepsze osoby z grupy. Finał zaczynamy i mam nadzieje że skończymy w niedziele. O Kolejności decydują punkty po 5 pojedynkach.

Wszystkich chętnych od razu też zapraszam na mały finał (miejsca 3-4) ten sam termin, na tych samych zasadach.
9. W turnieju udział wezmą:
1. Kurt C. (wersja 1)
2. Haidar (wersja 1)
3. Elendil (wersja 1) [nick na kurniku LordRegis]
4. w0lno. (wersja 3 / obojętne mi to)
5. TSWISELKA1 ( wersja nie ma znaczenia )
6.Prezydent TS (wersja 1)
7. Kobieta Wiślaka (kobietawislak) (obojętnie mi ;-) )
8. Precel z makiem (obojętne) - chłopak ma banana, więc się sam nie wpisze (w0lno. ósemkę zgubiłeś tu wcześńiej ;p)
9. Gucio25 (gugu_25), obojętne.
10. Sensej (1)
11. Prezydentowa

10. Gracze rozgrywaja kolejki dogadując się ze wszystkimi graczami raczej na Privach.
11. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik i potwierdzić.
12. Szanujmy sie.

W tym ustawieniu grupy wyglądają następująco:

Grupa A:
1.Kurt C.
6.Prezydent TS
7. Kobieta Wiślaka
12. Rafałek

Grupa B:
2.Haidar
5. TSWISELKA1
8.Precel z Makiem (tu będzie potrzebne jego gg, jeżeli jeszcze ma banana)
11.Prezydentowa

Grupa C:
3.Elendil
4.w0lno.
9.Gucio25
10.Sensej

Jeżeli wszyscy zgadzają się z takim układem turnieju, regulaminem, to od jutra możęmy się umawiać, do 24 ustalmy, że jest czas na dyskuję na temat kształtu turnieju.

Wszelkie Propozycje w temacie.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 22.09.2008 o godz. 17:39.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując