Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
#
2509
22.09.2008, 15:52
vip2008
napisał(a):
ja mam Mix Plusa i wykupuje sobie co miesiąc pakiet za 5 zł (20mb) i śmigam po necie przez Opere Mini.mam gg mogę robić przelew zakupy na allegro tak więc jeżeli chodzi o mnie to tel (nokia n73) nie sluzy mi tylko do dzwonienia ale tez do internetu..polecam wszystkim bo czasami naprawde duze ułatwienie
mozna np sprawdzic stan meczu jak jestescie gdzies poza domem
napisz jak to aktywowac i skonfigurowac neta na fonie bo mi nawet nie laczy sie z netem bo pisze cos o zlej konfiguracji mam-SE K800i
.....
DominoForza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DominoForza
Znajdź inne posty napisane przez DominoForza