ja mam Mix Plusa i wykupuje sobie co miesiąc pakiet za 5 zł (20mb) i śmigam po necie przez Opere Mini.mam gg mogę robić przelew zakupy na allegro tak więc jeżeli chodzi o mnie to tel (nokia n73) nie sluzy mi tylko do dzwonienia ale tez do internetu..polecam wszystkim bo czasami naprawde duze ułatwienie

mozna np sprawdzic stan meczu jak jestescie gdzies poza domem
