Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ave
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
2503
22.09.2008, 14:27
Heh nic prostrzego wystarczy iśc cały czas prosto wzdłoz osiedla kolorowego kieruj sie na szkole sportowa "kusy"
Ave
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ave
Znajdź inne posty napisane przez Ave