Wyświetl pojedynczy post
DjInas
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Knurów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 22.09.2008, 13:38
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Wg tej strony co podałeś, wynika , że tak czy siak mamy 4 w pucharach - mistrza w kw do LM, z kolei 2 i 3 druzyne ligi oraz zwyciezce krajowego pucharu w UEFA. Czyli w zasadzie ten ranking jest i tak o dupę rozbić. Można rzec, że wiele in plus w tej reformie się nie zmieni - i tak bogacze korzystają najwięcej, teraz mają już 3 zespoły w grupie LM od razu... Powiem szczerze, iż wolałbym żeby ta reforma wyglądała tak, że w LM grają max 3 zespoły z najsilniejszych krajów...
Nie do końca się z Tobą zgodzę, zauważ, że jeśli np. Wisła zdobędzie mistrza, to nie zagra w walce o LM juz z Juventusem, Barca, Sevilla, Arsenalem czy Liverpoolem, tylko z mistrzami krajów z miejsc 13-53, np mistrzem Grecji Szwajcarii, Białorusi (chociaż trzeba przyznać, że BATE mnie zaskoczyło awansując do LM)
Ostatnio edytowane przez DjInas : 22.09.2008 o godz. 14:03.
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"

A. Sapkowski

Wisła Forever