Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
3742
22.09.2008, 12:25
tu macie skrót z ostatniego meczu Spursów w Premiership z Wigan z wczoraj
http://www.spurs.vitalfootball.co.uk...e.asp?a=510017
Ostatnio edytowane przez Amfre : 22.09.2008 o godz. 12:27.
Amfre
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Amfre