Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
420
21.09.2008, 22:04
heh i tak wytrwałem. Najgorsze bylo do 70minuty potem już płynnie w miarę. No ale przeciez im wiecej osob oglada to powinno szybciej dzialac, wiec czemu jak sie podlaczaja "dzieci neostrady" to zaczyna nam tnąc?
WISŁA KRAKOW........
kuba7k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba7k
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba7k!
Znajdź inne posty napisane przez kuba7k