Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 21.09.2008, 22:04
heh i tak wytrwałem. Najgorsze bylo do 70minuty potem już płynnie w miarę. No ale przeciez im wiecej osob oglada to powinno szybciej dzialac, wiec czemu jak sie podlaczaja "dzieci neostrady" to zaczyna nam tnąc?
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując