Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
1837
21.09.2008, 17:20
Co do kuchenek ta trybuna za bramką (nowa) to dramat najwyższy poziom stromy jak cholera cieszę się że ten gość Nam stadionu nie projektował.
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358