|
Martwi mnie liczba strzelonych przez nas bramek."Polonia" ma ich już 14 a jak wiadomo w poprzednim sezonie mieliśmy najwięcej bramek. No ale wtedy i Paweł i Marek mieli formę teraz tylko Paweł ale jego forma też jest jedną wielką niewiadomą... Mam nadzieje że dzisiaj nasze gwiazdki podejdą do tego meczu profesjonalnie
|