Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.09.2008, 15:25
Martwi mnie liczba strzelonych przez nas bramek."Polonia" ma ich już 14 a jak wiadomo w poprzednim sezonie mieliśmy najwięcej bramek. No ale wtedy i Paweł i Marek mieli formę teraz tylko Paweł ale jego forma też jest jedną wielką niewiadomą... Mam nadzieje że dzisiaj nasze gwiazdki podejdą do tego meczu profesjonalnie
Odpowiedz cytując