Temat
:
[6. kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 21.09.2008 godz. 19:45
Wyświetl pojedynczy post
Perek
Member
Od: 09.2008
Offline
#
67
21.09.2008, 15:13
sayek89
napisał(a):
A wtedy Cupiał by trenował Wisłę ?...
wtedy każdy piłkarz by w każdym meczu grał na 200%:
www.TSW.com.pl
- Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz.
GG: 9420852
Perek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Perek
Znajdź inne posty napisane przez Perek