Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#670
Stary 21.09.2008, 11:18
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Myślicie, ze ten Okotie będzie chciał przejść do słabszej ligi i z pewnością dla mniejszych zarobków. Mi tez się podobała jego gra.
Chłopak nie zarania dużo w Wiedniu. Mój kuzyn, mieszkający w Austrii i kibicujący popularnej Violi, napisał że Okotie zarania 4000 euro miesięcznie! Więc z zarobkami nie byłoby problemu, tylko czy rzeczywiście chciałby grać w słabszej lidze<mysli>
Odpowiedz cytując