kubawislak napisał(a):

|
Myślicie, ze ten Okotie będzie chciał przejść do słabszej ligi i z pewnością dla mniejszych zarobków. Mi tez się podobała jego gra.
|
Chłopak nie zarania dużo w Wiedniu. Mój kuzyn, mieszkający w Austrii i kibicujący popularnej Violi, napisał że Okotie zarania 4000 euro miesięcznie!

Więc z zarobkami nie byłoby problemu, tylko czy rzeczywiście chciałby grać w słabszej lidze<mysli>