Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline
#
2481
21.09.2008, 08:32
Mam pytanie do tych co byli w Londynie: czy doping próbował ktoś prowadzić czy raczej był taki spontaniczny?
zuraw9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuraw9
Znajdź inne posty napisane przez zuraw9