Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 20.09.2008, 23:08
DYRU napisał(a):Wyświetl post
I sie nei zdziwcie jak przez kolejne 2 lata beda wezwania po bilet. bo nie wiem skad macie info o tym, że od przyszlego roku nie biorą do wojska.
a komisja jak juz ktos wyżej napsiał była jest i będzie. w dupsko Wam zaglądac będą i tak jak MArcin napisał sprawdzać przeciąg (umarłem)
prawdopodobnie nie bedzie rejestracji czyli tego co teraz jest na jesień (stawianie sie w Urzedzie Gminy)
tyle w temacie zreszta juz duzo napsiane zostało więc poczytajcie.
a kasy Armia na zawodowe nie ma i ciężko będzie ją zorganizować.

Niewiem skad u ciebie takie newsy.

Bylo juz pare konferencjii Klicha i JASNO I STANOWCZO powiedzial,ze od stycznia bedzie tylko ustalenie kategorii,bez poboru.Watpie zeby facet na takim stanowisku sciemnial w tej sprawie, to praktycznie wykluczone.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując