Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3731
Stary 20.09.2008, 20:53
A tutaj napiszę co do meczu, bo świeżo wróciłem:
Ogólnie graliśmy bardzo fajnie, przyjemnie dla oka.
Najlepsi dla mnie Singlar, Radek Sobolewski i Rafał Boguski.
Dobrze, że Mariusz podniósł się po Lechu, szczególnie na przedpolu czuł się pewnie.
No i jeszcze dodam, że to zdecydowanie najlepszy mecz(fragment) w wykonaniu Wojtka Łobodzińskiego od...? Derbów?
Przed rewanżem jestem optymistą...

Kibicowsko, wiadomo - zmietliśmy, ale to nie ten pokój.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując