|
A tutaj napiszę co do meczu, bo świeżo wróciłem:
Ogólnie graliśmy bardzo fajnie, przyjemnie dla oka.
Najlepsi dla mnie Singlar, Radek Sobolewski i Rafał Boguski.
Dobrze, że Mariusz podniósł się po Lechu, szczególnie na przedpolu czuł się pewnie.
No i jeszcze dodam, że to zdecydowanie najlepszy mecz(fragment) w wykonaniu Wojtka Łobodzińskiego od...? Derbów?
Przed rewanżem jestem optymistą...
Kibicowsko, wiadomo - zmietliśmy, ale to nie ten pokój.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|