Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 20.09.2008, 19:27
a ja uważam że rozgrywać turniej w Kalambury jest bezsensu biorąc pod uwagę jak wygląda ta gra i sposób zdobywania punktów, wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu ustalić godzinę, stół, hasło z forum, i komu pasuje w danej chwili by grał, i w takim wypadku bez zapisów, zbędnych formalności a z szybszym efektem
Odpowiedz cytując