a ja uważam że rozgrywać turniej w Kalambury jest bezsensu

biorąc pod uwagę jak wygląda ta gra i sposób zdobywania punktów, wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu ustalić godzinę, stół, hasło z forum, i komu pasuje w danej chwili by grał, i w takim wypadku bez zapisów, zbędnych formalności a z szybszym efektem
