|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
|
#2475

20.09.2008, 18:42
|
fcz1985 napisał(a): 
Jest gdzieś w internecie mecz Tottenham - Wisła? Jeśli tak to łaskawie proszę o link
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8102
Przeważnie zachowuję się poważnie...
|
|