michu-kozlowek napisał(a):

|
Tak jak Wisła zostaje upokorzona przez Lecha, tak Bayern przez Werder. Dzisiaj 2-5 dla gości z Bremy. Także porażka Wisły była wyłącznie wypadkiem przy pracy.
|
Nooo tak, dziełem przypadku. A dzisiaj WHU wygrał z Newcastle 3-1 i co z tego? Jest jakieś podobieństwo? Jeśli jest to takie analogie to
DUŻE naciąganie
Jutro zobaczymy w Białymstoku czy był to przypadek. Mam nadzieje że tak jest i wygramy!