Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
106
20.09.2008, 18:35
W przyszłym tygodniu mam przesłuchanie na psiarni za niby unikanie woja (czyli nie odbieranie poleconych i nie zgłaszanie się co pół roku na WKU)
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985