Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
2473
20.09.2008, 18:33
Kamil_mchw jakie masz rozszerzenie tych filmów? Wpisz sobie je później w google i na pewno znajdziesz jakiś program który za darmo je otworzy.
Jest gdzieś w internecie mecz Tottenham - Wisła? Jeśli tak to łaskawie proszę o link
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985