|
Super... Zluzuj chłopie. To samo robili kibice Beitaru z naszym forum i mieliśmy tylko z nich bekę. Pominę to, że Ci, którzy się podają za Wiślaków na tamtym forum, piszą same bzdury, jakimś totalnym łamanym angielskim i wystawiają nam niezłą opinię.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|