Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3728
Stary 20.09.2008, 17:54
Super... Zluzuj chłopie. To samo robili kibice Beitaru z naszym forum i mieliśmy tylko z nich bekę. Pominę to, że Ci, którzy się podają za Wiślaków na tamtym forum, piszą same bzdury, jakimś totalnym łamanym angielskim i wystawiają nam niezłą opinię.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując