Ciastek1 napisał(a):

Legia wraca do optymalnej formy Jeżeli beda grali tak jak wczoraj to wróże im 4-8 miejsce w lidze , wiadomo , że jako kibic Legii nie bedziesz obiektywny w ocenach ale ja uważam , że Legia zagrała wczoraj słabo a Cracovia tragicznie, akcje jakies takie szarpane bez składu i ładu , nie widać żadnego schematu , mówie tak bo wiem ,że Legie stać na bardzo dobrą grę, i na pewno skład jakim dysponujecie powinien gwarantować miejsce w pierwszej 3.
|
Ja pojde dalej i stwierdze ze jak Legia bedzie grala nadal tak koszmarnie - jedynie 3-0 na wyjezdzie , zaledwie ok 30 strzalow w meczu to jak nic jest pierwszym kandydatem do spadku.