|
Może i lepiej by było gdybyśmy przegrali 4-0, wtedy Ramos wystawiłby przy Reymonta rezerwy Tottenhamu.
Bądz spokojny, to jest profesionalny klub i wie co gra i o co.
I to że na WYJEŻDZIE osiągneliśmy wynik 2-1 z ekipą która nie tak dawno zremisowała z Chelsea Londyn i która wydała po Barcelonie najwięcej hajsu na transfery nie wspominając w jakiej lidze gra i jakie ma sukcesy to dla mnie osobiście duże zaskoczenie i powód do dumy. A jeśli ich przejdziemy przy Reymonta to już totalnie będe zaskoczony.
A to że im początek w lidzę ANGIELSKIEJ nie wyszedł i zajmują takie a nie inne miejsce to mnie nie przekonuje. To jest wielki i silny klub i tak na prawdę "taką" Wisłę powinni pyknąć do 0 mająć na swoim liczniku z 3/4 bramek = w rozumowaniu ekspertów.
Miny trenera i fanów Tottenhamu po meczu mówiły wszystko.
I z tego właśnie powodu rozpiera mnie duma że po raz kolejny pokazaliśmy że potrafimy z takimi markami walczyć i odnosić dobre wyniki.
mecz i wynik poszedł w świat. Show fanów Wisły na stadionie TT poszedł w świat.
Nic tylko strzelić jeszcze jednego kielicha i być dumny z bycia Wiślakiem.
WIELKA WISŁA!
|