Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 20.09.2008, 15:09
20.09 godz. 15:15 Odra Wodzisław - Polonia Bytom................ http://www.justin.tv/hqtv4, II połowa, 3-0 dla Odry, Polonia gra w 10 po czerwonej.
20.09 godz. 17:30 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
20.09 godz. 19:45 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów

dla fanów tych 6 drużyn są to ciekawe mecze. A już ten ostatni ma znaczenie dla czołówki tabeli, a dobry będzie na pewno.
Szkoda, że żadnego z nich dziś nie ma w Canalu +, choćby na ten w Warszawie chętnie bym popatrzył
Ostatnio edytowane przez harthausen : 20.09.2008 o godz. 15:45.


Odpowiedz cytując