jeżeli nie popełnimy tych błędów co na wyjeździe to powinno być dobrze mam nadzieje że będzie podobnie jak z Barceloną bo i Tottenham przyzwyczajony jest do gry na dużych boiskach

a przyjedzie na Reymonta i może mieć kłopoty... Bo stadion nie za duży a poza tym jeszcze ten remont to działa na naszą korzyść.Tylko żałuje jednego że mecz jest rozgrywany o tak wczesnej porze , wydaje mi się że będzie dużo ludzi ale czy komplet tego nie wiem.Choć oczywiście mama nadzieje że tak

doping i atmosfera na R22 naszą tajną bronią
