Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 20.09.2008, 14:30
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sobol już 5 lat temu poczuł smak zwycięstwa nad Manchesterem City, mam nadzieje że teraz też tak bedzie .
Wystarczy zagrać tak jak z Barcą i awans pewny.

Przypomne ze z Barcelona sprzyjalo nam ogromne szczescie, Barca miala wiele sytuacji a zadnej nie wykorzystala, oby zawodnicy kogutow mieli zle ustwoione celowniki


PS: Z Barca to mowie o meczyu na R22.
Odpowiedz cytując