AYALA napisał(a):

Sobol już 5 lat temu poczuł smak zwycięstwa nad Manchesterem City, mam nadzieje że teraz też tak bedzie .
Wystarczy zagrać tak jak z Barcą i awans pewny.
|
Przypomne ze z Barcelona sprzyjalo nam ogromne szczescie, Barca miala wiele sytuacji a zadnej nie wykorzystala, oby zawodnicy kogutow mieli zle ustwoione celowniki
PS: Z Barca to mowie o meczyu na R22.