|
Swietny mecz, fajny poziom kibicowski Wisly. Wynik jak to wynik ale rewanz przy pelnym stadionie daje duzego kopa i na to licze. Bramka na wyjezdzie tez napawa optymizmem.
Zycze wygranej w ostatecznym rozrachunku.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|