|
Może źle mnie zrozumiałeś, piłkarze się starają coś ugrać, ale bardzo przeciętni z nich kopacze. Oni mają w świadomości to, że wszystkie ich winy zostaną odkupione jednym meczem, w którym wygrają z nami. Na mecz derbowy potrafią się mocno spiąć, ale z reguły tylko u siebie są groźni. Kibice nienawiścią do nas są zaślepieni kosztem klubu i to ich najbardziej gubi. AntyWisła Kraków z taką grą w tym sezonie może polecieć z ligi... a szkoda bo nie będzie derbów.
|