Wyświetl pojedynczy post
matthias7-1991
Senior Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 20.09.2008, 10:51
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.
Do 6 tys. to kup sobie Forda Ka, małe, brzydkie, ekonomiczne, zwinne, dobrze trzyma się drogi i ma dość miejsca w środku jak na tak mały samochód
Odpowiedz cytując