maciek777 napisał(a):

|
Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.
|
Do 6 tys. to kup sobie Forda Ka, małe, brzydkie, ekonomiczne, zwinne, dobrze trzyma się drogi i ma dość miejsca w środku jak na tak mały samochód