|
na pewno taki wynik jest dobry i daje nam szanse. Po pierwsze to puchary i mecz u siebie, a juz dwa razy w tym roku pokazalismy, ze w takich meczach pilkarze spinaja sie na 120%. po drugie teraz Tottenham ma istny maraton, rewanz z nami bedzie dla nich 6 meczem w ciagu ok. 3 dniowym.. wiadomo, ze to druzyna angielska, super kondycja etc. ale na pewno zostawi to jakis slad, szczegolnie, ze beda grac roznym skladem, bo z nami kilku pilkarzy nie moze wystapic.
zreszta Tottenham zagral dosc slabo, nei ma sie co oszukiwac, taka typowa angielska pilka, twardo i dosc prosto. To nie ManU, czy Chealsy.
Dlatego sadze, ze szanse sa. nie boje sie tyle o gre Tottenhamu, co bardziej o Nasza. Jak nasi wytrzymaja i znowu wujda tak skoncentrowani jak na Beitar, czy Barce, to ja tam mocno wierze w awns.
|