Tabela przedstawia wynki ostaniej kolejki LM i PU. Na żółto wyniki dające większe szanse na awans drużyna z pozycji 21-30 ( za wynik dający awans uznałem porażkę jedna bramką, remis lub wygraną na wyjeździe i tak samo w druga stronę). Na zielono wyniki raczej skazujące na brak awansu do fazy grupowej.

PLDWNR - Planowana liczba drużyn w następnej rundzie
Jak widać w rankingu krajowym nie zaszło do dużych przetasowań nie które kraje trochę nam uciekły ale cóż poradzić mieliśmy dwa mecze na wyjeździe. Jednak patrząc realistycznie, według moich założeń Polska jako jedyna może zostać z dwoma drużynami w rozgrywkach. Co daje conajmniej aż 4 mecze więcej od innych krajów ! (8 pkt do zdobycia więcej !!) A więc naprawde awans Wisły i Lecha pozwolił by sowicie odrobić straty do 21 pozycji.
Tak więc taka moja krótka analiza. Najgorszej się pisze po 1 meczu bo jest troche wróżenie z fusów

Liczę że chodż troche zastąpiłęm Witka

I głodnych wiedzy nakarmiłem. A sam czekam czy coś Witek wyprodukuje
A taka mała aluzja w formie żartu odkąd Witek dostał angaż w TWSD i skuter to coraz dłużej czekamy na analize ;P