Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA
Offline
#
102
20.09.2008, 09:12
YaSiOTSW
napisał(a):
Mam pytanko. Ktoś wie jak jest z zaswiadczeniami do WKU w cosinusie..
Normalnie
Wydają w Cosinusie bez niczego, zawozisz na WKU i odroczony jesteś. Ot cała filozofia
WISŁA SKAWINA
Sebo_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebo_TS
Znajdź inne posty napisane przez Sebo_TS