Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.09.2008, 09:12
YaSiOTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko. Ktoś wie jak jest z zaswiadczeniami do WKU w cosinusie..
Normalnie Wydają w Cosinusie bez niczego, zawozisz na WKU i odroczony jesteś. Ot cała filozofia
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując