Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 20.09.2008, 08:46
Sluszne spostrzenie, akurat to samo mi przyszlo do glowy, wiec oby cos w tym bylo. Plusem jeszcze bedzie powrot Piotrka Brozka. Przy udanym debiucie i dobrym wkomponowaniu sie w zespol Marcelo (w co goraco wierze!!) nasza obrona naprawde bedzie sie prezentowac okazale. Oby bez zadnych kontuzji dotrwać do 2.10
Odpowiedz cytując