Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
1801
20.09.2008, 08:11
a czy Cracovia też bojkotuje klub lige trenera i drużynę, i dlatego nie przychodza na mecze swojej
ukochanej
drużyny z Legią?
Amfre
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Amfre