Stefek trzymaj się!!! Stefan Stefan nie daj się Stefan Stefan nie daj się Steefan Steefan NIE DAJ SIĘ! HEJ!
Mam nadzieję że jutro nie spotka mnie news o tym że Stefan odszedł ani że Go wyrzucili. Ani pojutrze...ani popojutrze...w sumie to mam nadzieje że nigdy mnie nie spotka

pozdrawiam