Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1797
Stary 20.09.2008, 00:59
Stefek trzymaj się!!! Stefan Stefan nie daj się Stefan Stefan nie daj się Steefan Steefan NIE DAJ SIĘ! HEJ!
Mam nadzieję że jutro nie spotka mnie news o tym że Stefan odszedł ani że Go wyrzucili. Ani pojutrze...ani popojutrze...w sumie to mam nadzieje że nigdy mnie nie spotka pozdrawiam
The Apostasy



Odpowiedz cytując